Ми пропонуємо комплексні методи в лікуванні наркозалежних людей, дозволяючи їм якнайшвидше позбутись згубної звички. В нашій клініці створено особливу морально-психологічну атмосферу, що допомагає отримувати максимальну результативність в оздоровленні пацієнтів.

Лікування наркозалежних в клініці «Добро» - дієві, унікальні методи та прекрасні результати!

Наркоманія — це болюче питання, про яке не говорять відкрито з чужими людьми. В нашій клініці, дотримуючись анонімності, працюють з будь-якими пацієнтами. Ми розробляємо індивідуальні комплекси терапії для кожного клієнта. Професійне комбіноване лікування та реабілітація дозволяє провести повне очищення організму від шкідливих речовин, та допомогти людині позбутись від хімічної залежності.

Спеціалізовані програми соціальної адаптації надають нашим пацієнтам прекрасні перспективи, допомагаючи їм повертатись до нормального, повноцінного життя. *

* Результати індивідуальні і залежать від конкретних особливостей організму.

Лікування наркозалежних проводиться в кілька етапів:

 • Діагностика

  Надзвичайно важливе місце на шляху до кінцевого результату лікування займає діагностика. Діагноз наркоманії залежить від багатьох факторів, що призводить до складнощів у його визначенні.

  Одними з ключових критеріїв є:

  • визначення порушень поведінки
  • зіставлення з клінічною картиною відомих видів наркоманії
  • оцінка фізичного стану, клінічні дослідження
  • лабораторні аналізи

  Порушення поведінки хворого характеризується мінливим настроєм, неконтрольованими емоціями, порушеним ритмом життя, зміною пріоритетів, погіршенням сприйнятливості навколишнього світу.

  Після зіставлення з клінічною картиною відомих видів наркоманії та оцінки фізичного стану, що складається в медичних обстеженнях, починається етап лабораторної діагностики, яка проводиться декількома способами:

  • за допомогою хроматографії - визначається наявність продуктів розпаду наркотиків в біологічної рідини організму
  • імуноферментний аналіз - визначає наявність кількісних та якісних складових наркотичної речовини або ж її антитіл у крові
  • наявність продуктів розпаду наркотиків у сечі - визначає хроматомасспектрометрія
  • метод імунохроматографічного дослідження сироватки крові - дозволяє визначити наявність антитіл на наркотики

  У нашому наркологічному центрі «Добро» ми допоможемо максимально точно діагностувати проблему і надати оптимальний метод лікування.

 • Медична детоксикація або абстинентний синдром

  На початкових етапах лікування необхідно зняти абстинентний синдром - відмову від наркотиків (ломка). Для цього в нашому центрі застосовується медична детоксикація.

  У нашій клініці застосовують медикаментозну - внутрішньовенно хворому вводяться препарати, які зв'язують і виводять наркотичні речовини з організму і стабілізують стан пацієнта.

  З їх допомогою досягається надходження кисню в організм, поліпшується стан клітин мозку, блокується токсичний вплив на організм і стимулюється робота печінки.

  Протягом 7-10 днів організм відновлюється і очищується від шкідливих токсинів. Введення препаратів відбувається під наркозом, бо вони прискорюють процес ломки і людина відчуває неймовірний біль.

 • Фізіотерапія наркозалежних

  Одним з найбільш безпечних і популярних методів лікування є фізіотерапія - як традиційній спосіб відновлення життєвих сил.

  Види фізіотерапії в нашому центрі різноманітні:

  • оздоровчі масажі
  • ароматерапія
  • банний комплекс
  • фітотерапія
  • кроссфіт
  • електросон

  Найбільш поширеним методом є масаж тіла - кількість задіяних процесів організму в ньому більш ніж в будь-якому іншому. За допомогою ортопедичних вправ відновлюються порушення в роботі тіла і органів, а також м'які тканини організму, відбувається їх оздоровлення і відновлення.

  Також у нас активно застосовується електросон - на центральну нервову систему людини впливають струмом низької частоти і малої сили, внаслідок чого відновлюються процеси мозку, регулюється роботи центральної нервової системи, стимулюються процеси кровотворення, нормалізується обмін речовин, усуваються порушення в роботі видільної та статевої систем, активізується шлунково-кишковий тракт і знижується больова чутливість хворого.

  Перевага фізіотерапії полягає в комбінації методів, які удосконалювалися роками.

 • Реабілітація наркозалежних

  На етапі лікування та реабілітації наркозалежних, не менш важлива психологічна допомога, бо людині важко усвідомлювати себе в реальному світі і деколи доводиться заново освоювати деякі навички спілкування і поведінки з оточуючими.

  Психологічна допомога ставить головною метою - визначити причину виникнення наркотичної залежності, перешкоди для її вирішення і дає людині установку на новий спосіб життя без наркотиків. Допомога людині повинен надавати не тільки кваліфікований фахівець, але і близькі та рідні, які повинні показати свою підтримку і допомогти наркозалежному впорається з недугою.

  Проте головну роль все ж відіграє психолог, який вибирає методи надання допомоги:

  • У першому варіанті перевага віддається принципам терпимості, партнерства, позбавлення примусу і покарань.
  • У другому передбачається застосування дисциплінованого режиму по відношенню до наркозалежних.

  Дотримання обов'язкового принципу добровільності - загальне в обох варіантах психологічного лікування. Психологічна допомога може полягати як у з'ясуванні, обговоренні та переконанні, що призводить до зміни способу життя, і у вивченні внутрішніх індивідуальних переживань і формуванні на цій основі здатності керувати своїми емоціями без застосування наркотиків. Психолог служить для наркозалежного зразком щирості.

  Методики клініки «Добро» різноманітні - від сімейної психотерапії до групових і гральних занять. Також у нас широко поширена арт-терапія - лікування за допомогою художнього самовираження хворого та інше.

 • Соціальна адаптація

  Обов'язковою частиною лікування є робота, спрямована на соціальну адаптацію наркозалежного. Пройшовши медикаментозне лікування, психо- і фізіотерапію, пацієнт повинен привернути свій світогляд і звикнути до життя без наркотиків, залишившись з реальним світом один на один.

  Соціальна адаптація - це, перш за все, відновлення життя без наркотиків. Її головна мета - навчити людину самостійного існування і віддати йому відповідальність за власне життя.

  Основними завданнями є:

  • допомога в звикання до життя у суспільстві без наркотиків
  • формування та пошук мотивації позитивізму
  • прищеплення потреби життя без шкідливих звичок
  • формування здорового способу життя
  • актуалізація забутих духовно-моральних цінностей

  На цьому етапі людині важливо усвідомити, що вона потрібна суспільству, а суспільство - йому.

  Залежна людина знову повинна знайти бажання жити, працювати, прагнути до високого, розвиватися, любити, проводити час зі знайомими і друзями, які щасливі без наркотиків. Найбільш позитивний ефект досягається при можливості проводити адаптацію в закритому соціумі з присутністю фахівця.

  Для людини важливо, щоб поруч знаходилися не просто люди, якіьїї підтримують люди, а й ті, хто розділяють його погляди, які зуміли впорається зі схожими проблемами.

 • Наркоблокатори (торпедування або підшивка)

  Додатковий лікувальний метод являють собою наркоблокатори - спосіб кодування від наркоманії, яке навіть після зриву не дає хворому знову призвичаїтися до наркотичної речовини.

  Наркоблокатори складаються з препаратів, які блокують рецептори, внаслідок чого, в разі прийому наркотичної речовини людина не відчує ніякого ефекту, так як наркотик не досягає мети. Однак кодування від наркозалежності ефективне тільки в тому випадку, якщо людина проходить курс лікування і реабілітації, що створює йому психологічні та соціальні передумови для свідомої відмови від вживання наркотиків. Для цього потрібне переформатування особистості та звільнення від психологічної залежності.

  Наркоблокатори, які застосовуються спільно з комплексним лікуванням, є додатковими стимулами в боротьбі з наркотичною залежністю.

  Повноцінне лікування наркозалежності допомагає повністю очистити організм від шкідливих речовин, вилікуватися від хімічної залежності, стати на правильний життєвий шлях і радіти здоровому способу життя!


*Проводиться в рамках клінік-партнерів по співпраці