Клініка «Добро» це:

Великий спектр послуг

  • Наш центр надає реальну допомогу нарко- і алкозалежним пацієнтам та ігроманам. Ми також допомагаємо людям боротися з різноманітними депресивними станами. У нас можуть проходити реабілітацію і учасники АТО, отримуючи кваліфіковану медичну психологічну допомогу.

Тепло, затишок та комфортні умови

  • Ми пропонуємо чудово облаштовані кімнати для 1,2 або 4 людей, з сучасними, зручними меблями. У всіх приміщеннях встановлені кондиціонери, проведене супутникове телебачення та Wi-Fi. Окрім лікування в лабораторіях і процедурних кабінетах, нашим клієнтам ми призначаємо оздоровчі масажі та корисні SPA-процедури. Всі пацієнти можуть вільно тренуватись у спортзалі, відпочивати у банному комплексі, а також займатись спортом на просторому літньому майданчику.

Унікальні методи комплексного лікування

  • У нашому центрі від різних залежностей повністю позбуваються 63.3% хворих людей. Такі суттєві результати отримані завдяки унікальним методикам комплексної терапії, та кропіткій індивідуальній праці фахівців клініки «Добро» з кожним клієнтом.

Професіоналізм, досвід і чутливе ставлення до пацієнтів!

  • У лікуванні ми використовуємо різноманітні медикаментозні препарати, фізіотерапевтичні процедури, психологічну допомогу, кодування, а також особливі види алко- та наркоблокаторів. Програми соціальної реабілітації та психологічної адаптації дозволяють нашим клієнтам швидше повернутись до здорового та нормального життя.

Розірвіть замкнуте коло залежності, зверніться до нас за допомогою, і ми повернемо Вам радість і справжній смак життя!