Послуги

Алкоголізм і наркоманія - це не шкідливі звички, а скоріше згубні, часто призводять до летального результату. Вони викликають не лише психічну, а й фізичну залежність, з якою хворий поодинці впоратися вже не в силах. Пристрасть до алкоголю і наркотиків подібно хронічного захворювання, яке розвивається поступово.

У нашому центрі ми надаємо вам діагностичну, профілактичну, лікувальну та консультативну допомогу як хворим, що звернулися індивідуально, так і тим, кого привозять до нас на консультацію та лікування рідні та близькі люди.

Професійні лікарі клініки «Добро» впродовж декількох років успішно практикують лікування алкоголізму та наркоманії, тому з упевненістю можемо сказати, що кваліфікований підхід лікарів в комплексі з новітніми медичними технологіями - це гарантія вашого здоров'я і подальшого повноцінного і щасливого життя.

Всі лікарі нашої клініки: наркологи, кардіологи, терапевти, психіатри, психотерапевти, гепатологи і психологи сертифіковані і дипломовані фахівці високого рівня.

Багато хто з них кандидати наук, доценти та доктора, які постійно беруть участі в конференціях, симпозіумах, наукових семінарах, лекціях, щоб підвищувати свій багаторічний стаж і досвід роботи в сфері лікування наркоманії, алкоголізму та психологічних розладів.

Ліцензії та сертифікати центру «Добро» з лікування та реабілітації залежних, ви також можете побачити на стінах самої клініки, а також особисто ознайомитися зі всією необхідною документацією.